چطور بفهمیم کسی مارا دوست دارد یا خیر؟! آیا دعایی برای ایجاد محبت وجود دارد؟

59

سوال1363 :
سلام مجدد استاد چطور بفهمم کسی منو دوست داره یا نه؟ ذکر و دعایی برای محبت هست؟این بنده خدا حرف نمیزنه یه سکوت عجیبی داره که منو نگران میکنه و دلم روشنه انا بازم تعبیر به رضایت و علاقمندی نمیکنم و نمیدونم قدم بعدی رو بردارم یا نه میترسم ازم متنفر بوده یا حسی نداشته یا از حرکت بعدی من خوشش نیاد به هر حال از احوال قلبش نسبت به خودم خبر ندارم نمیتونم کاری بکنم و الانم شرایطی هست که کلا اصل کار خودشه ممکنه از طریق خواب یا الهام قلبی البته نه به معنای عارفانه بلکه در حد خودم یا به هر نحوی چطور میتونم از فکر و احوال قلب کسی نسبت به خودم مطلع بشم با توجه به اینکه نمیگه و ارتباط حضوری هم ندارم؟؟؟؟اگر دستورالعمل هایی اذکار یا ادعیه یا نماز با اعمال خاصی داره بگین ممنون میشم
🌸🔆❄️بسم الله الرحمن الرحیم❄️🔆🌸
#پاسخ1363
🍀🔅🌟سلام علیکم🌟🔅🍀
🌻🍀🌱قلب حریم خصوصی هر فردی است، بدون اذن و اجازه واردین سارقند🌱🍀🌻
🔆🔅🌱هر گونه تلاش برای آگاهی از «ما فی القلوب» دیگران تجاوز به خصوصی ترین حریم دیگران است!
🔆🔅🌱استفاده از اذکار برای نفوذ به قلوب دیگران، استفاده از اذکار الهی برای انجام زشت ترین معصیت الهی است، مثل کسی که با قرآن قصد فریب افراد را داشته باشد! چنین عملی توهین به ساحت قدسی اسماء حسنای الهی است!
🔆🔅🌱خدا ستّار است و کسی که از اسماء و اذکار او برای دریدن پرده ها حجب بهره ببرد به شدید ترین مجازات الهی گرفتار میشود!
🔆🔅🌱محبتی که واقعا محبت باشد و از دل سرچشمه گرفته باشد – نه اینکه خواستگاهش پوست و گوشت و هوس باشد- نشان انعکاس محبت طرف مقابل است! این امر از جمله بارزترین نشان حس محبت دیگران است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.