رصد جسم و جان قسمت چهارم

6

🌼🌱بسم الله الرحمن الرحیم🌱🌼
🌹🔆دانشگاه سیر و سلوک🔆🌹
🌱🔆🌱سیر و سلوک عرفانی، از منظر قرآن و عترت🌱🔆🌱
💧☀️ #سلوکیه49 ☀️💧
🍀🔆رصد جسم و جان3🔆🍀
🔆🔅 #عنکبوتصفتان 🌼🌿پناه بر خدای رحیم از عنکبوت صفتی و عنکبوت صفتان! 🌼🌿حذر الحذر! از اینکه صفت عنکبوتیان هر چند از صفاتشان جزئی ناچیز بر دل نفوذ کند! 🌼🌿مواظب !!! از زوجیا زوجه_ عنکبوت صفتان! مواظب باشید که عنکبوت صفتان را یار و مونس خود نگیرید! مواظب باشید هرگز میهمان عنکبوت صفتان نشوید.
🌼🌿هر که میهمان خانه عنکبوتیان شود طعمه و خوراک شکم آنها شود!
🌼🌿فریب زیبایی ظاهر لانه عنکبوتیان نشوید هر که فریب خورد گرفتار و شکار شوم نیش و نوش عنکبوتیان شود.
🌼🌿فریب هنر ظاهری هنرمندان ملحد را نخورید، چرا که به قیمت دین و حیات و دنیا و آخرت آدمی تمام میشود،
🌼🌿 عروس عنکبوتی سر و دست و تمام اجزاء داماد را بعد زفاف به کین تمام لقمه شکم پلیدش میکند، مباد با دنیا پرستان وصلت کنید که سرنوشتی بهتر نخواهد داشت!
🌼🌿بیت عنکبوت سست ترین بنیان و عمارت عالم است، هر چند که تار عنکبوت فولاد زنده است اما با این وسیله و شیء گرانبها به جای بنای خانه ای محکم و محل استراحت خود و اهل خانواده، از آن فقط به جای شکارگاه استفاده میکند، هم خانه سست است هم خانواده، هم پیوندها، عنکبوتی که چه بسا از پدر خانواده تغذیه میکند و یا آنرا برای تغذیه نوزادهای خود ذخیره میکند و خودش که طعمه بچه هایش میگردد.
🌼🌿پیوندهای زناشویی که در پشت آن هدف والایی نباشد، سامانه بندگی الهی را تقویت نکند، شباهت عجیبی به پیوندهای عنکبوتیان دارد! همچنین کانون های خانواده ای که سست بوده و منجر به طلاق میگردد، و یا خانواده هایی که هیچ محبتی بین اعضا خانواده وجود ندارد و بخاطر امیال و طمع شان خانه و خانواده را فدا میکنند!

☘️🔆110-141🔆☘️ 🌱علی ساعی(عبدالله مشکات)🌱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.