ماجرای اورینب(رقابت عشقی) را مطرح میکنند که یزید به آن خاطر میخواست از امام حسین علیه السلام انتقام بگیرد!

12

🌸🔆❄️بسم الله الرحمن الرحیم❄️🔆🌸
#پاسخ1409 قسمت دوم
🍀🔅🌟سلام علیکم🌟🔅🍀
🌻🍀🌱🌱🍀🌻
⏪(دشمنان نور برای کم سو نمودن چراغ نور هدایت در دید خلایق ) ماجرای اورینب(رقابت عشقی) را مطرح میکنند که یزید به آن خاطر میخواست از امام حسین علیه السلام انتقام بگیرد!
🔆🔅🌱این ماجرا از مزخرف سرای «ابن قتيبه دينوري » بوده که به جهالت و شیطنت به ساحت مقدس امام حسین علیه السلام این جسارت را نموده است!
🔆🔅🌱عشق های مجازی از آن کور دلان عالم است، فرزند عین الله، که لقب قلب الله را دارد، وجود مقدس اش معدن عشق است، از جان مبارکش عشق به عالم جاری میشود! مادری که فرزند خود را دوست میدارد، جاذبه ای که بین زن و شوهر وجود دارد، همه و همه از اثرات پرتوهای خورشید عشق الهی، امام حسین علیه السلام است، چرا که حضرتش رحمت خدا بر خلق خدا هستند! وجود مبارکی که از پرتو رخسار جمالش حور عین خلق شده و بهشت با تمام زیبایی و محتوایش خاک رخ حضرتش میباشد چگونه ممکن است چنین اکسیر حیات دلباخته ی خاک باشد! در حالیکه عالم و عالمیان عاشق گرد راه حضرتش میباشند!
🌸🔅🌱 و فَتَقَ نُورَ الْحُسَيْنِ فَخَلَقَ مِنْهُ الْجِنَانَ وَ الْحُورَ الْعِينَ وَ الْحُسَيْنُ وَ اللَّهِ أَجَلُّ مِنَ الْجِنَانِ وَ الْحُورِ الْعِين‏
☀️خدا نور حسین را شکافت و از آن بهشت و حور عین را خلق فرمود و به خدا قسم که حسین از بهشت و حور عین با جلالت تر است!
🔆🔅🌱حور عین یعنی خلاصه ای از زیبایی های عالیه و لذایذ مجموعه، از نور جان حسین علیه السلام آفریده است، کسی که حسین شناس نباشد از رنگ و نقش زیبایی و لذایذ محروم خواهد شد! چرا که خدای علیم زیبایی و لذایذ را با قلم حسینی نقش فرموده!
🔆🔅🌱خدا عاشق حسین و حسین عاشق خدا!
🌸🔅🌱 [إِلَهِي‏] مَا ذَا وَجَدَ مَنْ فَقَدَكَ وَ مَا الَّذِي فَقَدَ مَنْ وَجَدَكَ لَقَدْ خَابَ مَنْ رَضِيَ دُونَكَ بَدَلا
☀️امام حسین علیه السلام: خدایا هر که تو را گم نمود(از تو غافل شد) چه به دست آورد و کسی که تو را یافت چه از دست داد! به تحقیق خوار شد هر آن که به غیر تو خشنود شد!
🍀 🌼بسم الله الرحمن الرحيم🌼 #سوال1409 سلام علیکم 😭ادامه شبهه افکنی و مبارزه یزیدیان زمانه با امام حسین علیه السلام
میگویند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.