باتوجه به اینکه فرزند میوه دل است آیا می شود خداوند به شخصی معمولی فرزندی دهد که به شانیت مقام فرزندان صالح انبیا و حتی فرزندان ائمه معصوم علیهم السلام برسد؟

11

سوال1919 :

سلام علیکم،
باتوجه به اینکه فرزند میوه دل است آیا می شود خداوند به شخصی معمولی فرزندی دهد که به شانیت مقام فرزندان صالح انبیا و حتی فرزندان ائمه معصوم علیهم السلام برسد؟همانطور که مقام علمای ما از پیامبران بنی اسرائیل بالاتر است؟
ژن تا چه حد موثر است؟ تربیت تا چه حد؟
حشرکم الله تعالی فی زمره اولیائه والشهدا
🌸🔆❄️بسم الله الرحمن الرحیم❄️🔆🌸
#پاسخ1919
🍀🔅🌟علیکم السلام🌟🔅🍀
🔆🔅🌱نبات پاک بایستی در بلد طیب رشد یابد، هر چند که خدای قادر بر هر امری تواناست اما به حکمت هر چه را اراده فرماید تحقق مییابد!
🌻🔅🌱آل‏عمران : 27 تُولِجُ اللَّيْلَ فِي النَّهارِ وَ تُولِجُ النَّهارَ فِي اللَّيْلِ وَ تُخْرِجُ الْحَيَّ مِنَ الْمَيِّتِ وَ تُخْرِجُ الْمَيِّتَ مِنَ الْحَيِّ وَ تَرْزُقُ مَنْ تَشاءُ بِغَيْرِ حِسابٍ
🌷شب را در روز داخل مى‏كنى، و روز را در شب و زنده را از مرده بيرون مى‏آورى، و مرده را زنده و به هر كس بخواهى، بدون حساب، روزى مى‏بخشى.»
🔆🔅🌱ژن نورانی و ذری و روحانی جان ژن جسمانی است، هر نطفه ای در هر رحمی قرار نمیگیرد و به بار نمی نشیند و هر ژنی را هر روحی نمیپذیرد و تناسب ارواح شرط رفاقت و رنگ و ژن پذیری است!
🍀به مباحث عالم منقول از محفل مشکات و کهف و کندو مفید فایده سوال مذکور است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.